Sumitomo Rubber Ako
-8° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Kurt: Yeni bir yıla girmenin mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz

Çankırı’da Yeni Gün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt yeni yılı kutlama mesajını yayınladı. İl Başkanı Kurt yaptığı açıklamasında, “Her yeni yıl beraberinde yeni umutları ve güzel başlangıçları hayatımıza getirir. 2020 yılını acısıyla tatlısıyla bitirmiş bulunmaktayız. Bir yandan dünyayı ve güzel yurdumuzu etkisi altına alan salgın, bir yandan ülkemizin farklı illerinde can […]
Çankırı Gündemi - 31 Aralık 2020 09:38 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt yeni yılı kutlama mesajını yayınladı. İl Başkanı Kurt yaptığı açıklamasında, “Her yeni yıl beraberinde yeni umutları ve güzel başlangıçları hayatımıza getirir. 2020 yılını acısıyla tatlısıyla bitirmiş bulunmaktayız.

Bir yandan dünyayı ve güzel yurdumuzu etkisi altına alan salgın, bir yandan ülkemizin farklı illerinde can ve mal kaybına neden olan doğal afetler, aynı zamanda ülkemiz ve devletimizin bekasına, dirlik düzenine kast eden yabancı odakların boşa çıkan planları ile hatırlanacak bir yılı tamamladık. Büyük Türk Milleti, zorluklarla ve sorunlarla kuşatılmış 2020 yılında da varlık ve birlik mücadelesini inanmışlıkla ve yüksek bir iradeyle gerçekleştirmiştir. Milli bekamıza yönelik saldırı ve suikastlar azimle, sabırla, akılla, cesaretle ve milli dayanışmayla engellenmiştir. Şanlı tarihimizden de bilmekteyiz ki: Aziz milletimiz geçmişin en umutsuz anlarında milli birlik ve beraberlik duygusuyla doğrulmuş, üzerinde oynanan oyunları yüksek irade ve azmiyle bozmasını bilmiştir. Bugün de yarın da aynı ruh ve ilhamla zorlukları aşıyoruz ve aşmaya devam edeceğiz. Türk milleti güçlü basireti, kararlı duruşu ve binlerce yılda oluşturduğu kültürel dehasıyla bunu gerçekleştirecek kudrete fazlasıyla sahiptir.

Yeni bir yıla girmenin mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Yeni yılda ve daha nice yıllarda büyük Türk milletinin gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan yine Türk- İslam ülküsü için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni ümitler ve yeni beklentilerle girilen yeni yılda öncelikle temennim Covid 19 illetinden tümüyle kurtulmak olacaktır. Ayrıca güzel ülkemiz ve tüm dünyada huzurun, sevginin ve hoşgörünün egemen olmasıdır.  Kavgaların uzlaşmayla sonuçlandığı, ülkemiz ve devletimiz üzerinde şer hesap yapanların hüsrana uğradığı, mutluluk, bereket ve sevinç dalgasının her vatandaşımızın hanesine yerleştiği bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 2021 yılının Türk – İslam âlemine bereket, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 2017 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by