Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Başkan Müjdeci: “Çankırı’nın en büyük 2. partisiyiz!”

Çankırı’da Yeni Gün Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, “Çankırı’da 3 bin üye seviyesine yaklaştık. Burada üye sayısı bakımından en büyük 2. partiyiz.” dedi. Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Müjdeci, “Sadece seçim zamanı değil, geçim […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 29 Eylül 2022 18:29 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, “Çankırı’da 3 bin üye seviyesine yaklaştık. Burada üye sayısı bakımından en büyük 2. partiyiz.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Müjdeci, “Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz!” sözünü, geçtiğimiz aylarda yapılan Dodurga seçimlerinde bir kez daha yinelemişti. Genç Başkan Müjdeci, vatandaşa verdiği bu sözünün arkasında durarak Çankırı’nın ilçelerini gezmeye devam ediyor. Dodurga Beldesi’ni her ay ziyaret etme sözü de veren Başkan Müjdeci, seçim sonrasında Dodurgalılarla üçüncü kez bir araya geldi.

Eldivan ve Şabanözü ilçelerine giden Başkan Müjdeci, Orta ve Dodurga’da da ziyaretler düzenledi. Vatandaşların sıkıntılarına kulak veren ve bu sıkıntıların çözümünün tek adresinin Yeniden Refah Partisi olduğunun bir kez daha altını çizen Müjdeci Başkan; “Sıkıntılı zamanlardan geçtik. Bizim gibi konuşan, bizim gibi görünen fakat bizim gibi düşünmeyen yöneticiler gördük. Seçim yaklaşınca yanınıza gelirler, seçimden sonra sizi unutuverirler. Biz böyle olmadık, olmayacağız! Çankırı’da 3 bin üye seviyesine yaklaştık. Burada üye sayısı bakımından en büyük 2. partiyiz. Seçime kadar sıkılmadık el bırakmayacağız, derdini dinlemediğimiz vatandaş bırakmayacağız. Varsın medya bizi görmezden gelsin, milletimiz bize inanıyor, bize güveniyor. Yeniden Refah Partisi genel seçimlerin yapıldığı günün akşamında sandıklar açılınca, ‘görmedim, duymadım, bilmiyorum’ oyunu oynayan medyaya büyük sürpriz yapacak!” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1325 kez okundu.
Bölgesel - 18:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by