Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Müjdeci’den Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatlarına ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, zorlu pandemi sürecinin ardından gelen normalleşme sürecinde de parti çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çankırı’nın Korgun, Ilgaz, Çerkeş ve Şabanözü İlçe teşkilatlarını ziyaret eden Başkan Müjdeci, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi MKYK […]
Çankırı Gündemi - 27 Temmuz 2020 10:59 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, zorlu pandemi sürecinin ardından gelen normalleşme sürecinde de parti çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çankırı’nın Korgun, Ilgaz, Çerkeş ve Şabanözü İlçe teşkilatlarını ziyaret eden Başkan Müjdeci, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, ”Normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden koşmak, yorulmak, çalışmak ve terlemek için yine yollardayız..” Diyen Müjdeci Başkan ayrıca, “Yeniden Refah Partisi olarak güzel Çankırımızda 1500’ü aşan üye sayımız ile, en çok üyeye sahip olan ikinci parti konumundayız. Teşkilatlanma çalışmalarımızı elhamdülillah son hızla devam ettiriyoruz. Yüce Rabbimiz bizleri Îlâyı Kelimetullah davamızdan geri koymasın inşallah.” dedi.

Ayrıca vatandaşların sorunlarını dinleyen Müjdeci, konuşmalarında sıkça birlik ve beraberlikten yana olduklarını vurgulayarak, tüm sorunların çözümü için Yeniden Refah Partisi’ni işaret etti. Partisinin projelerini ve parti çalışmalarında gelinen noktayı da vatandaşlarla paylaşan Müjdeci, vatandaşlar tarafından muhabbetle ve ilgiyle karşılaştı.

Müjdeci, “Refah’lı günler yakındır inşallah! Gayret bizden, tevfik Allah’tan..” dedi.

Bu haber 1096 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by