Sumitomo Rubber Ako
-3° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Öztürk, iftariyelikleri yerinde inceledi

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Ramazan Ayı’nda 30 gün boyunca vatandaşların evlerine ulaştırılacağı iftar yemeklerinin yapım ve paketleme aşamasını bizzat yerinde inceledi. Öztürk konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “30 gün boyunca Vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştıracağımız iftar yemeklerimizi yapım ve paketleme aşamalarını bizzat yerinde inceledik. Görevlilerle hasbihal ettik ve kendilerine çalışmalarında kolaylıklar […]
Çankırı Gündemi - 28 Nisan 2020 11:51 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Ramazan Ayı’nda 30 gün boyunca vatandaşların evlerine ulaştırılacağı iftar yemeklerinin yapım ve paketleme aşamasını bizzat yerinde inceledi.

Öztürk konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “30 gün boyunca Vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştıracağımız iftar yemeklerimizi yapım ve paketleme aşamalarını bizzat yerinde inceledik. Görevlilerle hasbihal ettik ve kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diledik. Vatandaşlarımıza canı gönülden bir dost selamı ve sıcak bir yemek götürmenin huzur ve mutluluğu içinde dileğimizdir ki Cenab-ı Hakk tutuğumuz oruçları dergah-ı izzetinde kabul ve makbul eylesin inşallah. Hayırlı iftarlar ve hayırlı Ramazanlar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1454 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by