Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Öztürk: Su medeniyettir

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz’da bakım ve onarım çalışmaları Ilgaz Belediyesi tarafından İstabul Caddesinde devam ediyor.  Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İlçemiz çarşı merkezinde Recai Tuncel Caddesi ve Nurettin Özdemiroğlu Caddesindeki su hattı yenileme çalışmalarımız tamamlandı. İstanbul caddesi üzerinde ise devam eden su hattı yapım çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bu süreçte […]
Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 5 Kasım 2020 10:56 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz’da bakım ve onarım çalışmaları Ilgaz Belediyesi tarafından İstabul Caddesinde devam ediyor.

 Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İlçemiz çarşı merkezinde Recai Tuncel Caddesi ve Nurettin Özdemiroğlu Caddesindeki su hattı yenileme çalışmalarımız tamamlandı. İstanbul caddesi üzerinde ise devam eden su hattı yapım çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bu süreçte siz değerli vatandaşlarımıza sabrınız ve anlayışınız için bir kez daha teşekkür eder, sizlere daha temiz su ulaştırabilmenin gayretiyle saygı sevgi ve muhabbetlerimi sunarım” ifadeleri kullanıldı.

Başkan Öztürk: Ana su şebeke hattı yenileme çalışmalarımız devam ediyor

Ilgaz Belediyesi tarafından Ana su şebeke hattı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Başkan Öztürk konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ana su şebeke hattı yenileme çalışmalarımıza İstanbul Caddesi güzergahında devam ediyoruz. Her şey #Ilgaz için” ifadeleri kullanıldı.

Bu haber 3860 kez okundu.
Bölgesel - 10:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by