Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO 7.39
  • DOLAR 6.77

Başkent Exclusive yüzlerce hediye dağıttı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Merkez’de hizmet veren İlimizin önde gelen mobilya mağazalarından Başkent Halı Mobilya, geçtiğimiz Cumartesi günü Carşamba Pazarı’nın karşısında Çankırı’nın en büyük mobilya mağazasının açılışını yüzlerce hediye dağıtımı ile yaptı. Çankırı’nın en büyük mobilya mağazası Başkent Exclusive, Cumartesi günü saat 14:00’da Çankırı İl Müftü Yardımcısının dualarının ardından kurdele kesimi ile açılışı yapıldı. Açılışta […]
Çankırı Gündemi - 24 Haziran 2019 09:34 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Merkez’de hizmet veren İlimizin önde gelen mobilya mağazalarından Başkent Halı Mobilya, geçtiğimiz Cumartesi günü Carşamba Pazarı’nın karşısında Çankırı’nın en büyük mobilya mağazasının açılışını yüzlerce hediye dağıtımı ile yaptı.

Çankırı’nın en büyük mobilya mağazası Başkent Exclusive, Cumartesi günü saat 14:00’da Çankırı İl Müftü Yardımcısının dualarının ardından kurdele kesimi ile açılışı yapıldı. Açılışta Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen ismi Karadenizli oyuncu Süleyman Yağcı’nın (Fısfıs İsmail) katılımları ile devam edildi. Çekilişte Süleyman Yağcı’nın çekiliş çekmine geçişi ile yüzlerce hediye dağıtıldı.

Sürpriz özür dileme

Programda birde Başkent Exclusive’nin çekilişi esnasında eşi ile arası bozulan A.Ş. sahneye çıkıp halkın önünde eşine karşı yanlış tavırlarda bulunduğunu aktararak eşini özür dilemek ve kendini affettirmek için sahneye davet etti. Eşi sahneye çıktıktan sonra eşinden özür dileyen A.Ş.’yi Süleyman Yağcı ve bütün çekilişe katılan bütün halk alkışlarla destekledi. Eşinin A.Ş.’yi affetmesi üzerine Süleyman Yağcı’da A.Ş.’yi tebrik ederek Meşhur fısfısını A.Ş.’ye hediye etti. Çiftin barışmasına ithafen birde halı hediye edildi. Çiftin barışmasının ardından çekilişlere kaldığı yerden devam edildi.

Program boyunca vatandaşa tatlı, yemek ve balon dağıtımı yapıldı.

Bu haber 1746 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by