Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Bayburt, anahtar teslimi için Çankırı’ya geldi

Çankırı’da Yeni Gün TOKİ Uygulama Daire Başkanı Kazım Bayburt TOKİ’nin Çankırı’ya kentsel dönüşümle yaptığı kale altınan yaptığı 2.etap projelerinin 72 ay sonra tamamlanın hak sahiplerine ve kurada ismi çıkan ev sahiplerine teslim töreni gerçekleştirmek için Çankırı’ya geldi. Kurada ismi çıkan ev sahiplerinden bir kaçına anahtar teslimi yapıldı, daha sonra Bayburt bir açıklamada bulundu, “Burası malumununuz […]
Çankırı Gündemi - 31 Temmuz 2019 09:34 A A

Çankırı’da Yeni Gün

TOKİ Uygulama Daire Başkanı Kazım Bayburt TOKİ’nin Çankırı’ya kentsel dönüşümle yaptığı kale altınan yaptığı 2.etap projelerinin 72 ay sonra tamamlanın hak sahiplerine ve kurada ismi çıkan ev sahiplerine teslim töreni gerçekleştirmek için Çankırı’ya geldi.

Kurada ismi çıkan ev sahiplerinden bir kaçına anahtar teslimi yapıldı, daha sonra Bayburt bir açıklamada bulundu,

“Burası malumununuz bir kentsel dönüşüm projesi. Bunun başlangıç ve devam durumu var. Buna göre belediyemize 12 haziran tarihinde iskan belgesi için başvurda bulunduk. Devamında ise 22 temmuz tarihinde ise iskanlar verildi. Buna istinaden de 26 temmuz tarihinde de teslimlere başladık. İlk önce 1 ve 2 nolu bloklardan başladık. Bugünde 3, 4 ve 5  numaralı bloklarımızı teslim ettik. 9 ağustos tarihi itibari ilede 414 konutun bütün anahtarlarınıda teslim etmiş olacağız. Şimdiden hayırlı olsun. Şimdiye kadar inşaat sürecinde proje değişikliği gibi bir takım sorunlar yaşanmış onlar artık geçmişte kaldı. Şu anda belediyede yapması gerekenleri bir tarafta yapıyor. Konutlarımızın alt yapıları idaremizce yapıldı. Belediyemizde bağlantı noktalarını yapacak. Konut sahiplerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Bu haber 1693 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by