Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Belediye başkanlarıyla Covid-19 toplantısı yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valiliği tarafından düzenlenen Koronavirüs değerlendirme toplantısı Çankırı Belediye Başkanları ile gerçekleşti. Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla Covid-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Aykurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin […]
Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 31 Ekim 2020 09:49 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valiliği tarafından düzenlenen Koronavirüs değerlendirme toplantısı Çankırı Belediye Başkanları ile gerçekleşti.

Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla Covid-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Aykurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile teknik personeller katıldı.

Toplantıda Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan ve alınacak tedbirler ile Belediyelerce yapılacak olan çalışmalar hakkında istişareler yapıldı” ifadeleri kullanıldı.

Bu haber 3750 kez okundu.
Bölgesel - 09:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by