Sumitomo Rubber Ako
19° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Belediyenin Üretim Atölyesi Huzurevi Sakinleri İçin Çalıştı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebeti ile İsmail Özdemir Huzurevine gerçekleştirilen ziyarette yaşlıların talep ettiği yemek önlüklerini dikerek huzurevi sakinlerine ulaştırdı. Belediye Hizmet Binasının 6. katını üretim atölyesine dönüştüren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile huzurevi sakinleri için 181 adet yemek önlüğü dikildi. Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaşlılara pozitif […]
Çankırı Gündemi - 25 Ekim 2019 09:24 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebeti ile İsmail Özdemir Huzurevine gerçekleştirilen ziyarette yaşlıların talep ettiği yemek önlüklerini dikerek huzurevi sakinlerine ulaştırdı. Belediye Hizmet Binasının 6. katını üretim atölyesine dönüştüren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile huzurevi sakinleri için 181 adet yemek önlüğü dikildi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaşlılara pozitif ayrımcılık yapan Çankırı Belediyesi, bakım hizmetleri kapsamında bir talebi daha yerine getirdi. Belediye işçilerinin kıyafetlerinin dikildiği üretim atölyesinin makineleri, bu kez huzurevi sakinleri için çalıştı. Atölyede görevli 11 kişi, yaptıkları 181 yemek önlüğünün üzerine yaşlıların isimlerini işledi. Her yaşlı için ikişer adet önlük dikildi. Başkan Esen, “Büyüklerimizin isteği bizim için emirdir. Onları mutlu görmek, hayatlarını kolaylaştırmak için imkânlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte büyüklerimizin arzusunu yerine getirmekten mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Bu haber 1360 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by