Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Bir kitabın en güzel yolculuğu

Çankırı’da Yeni Gün “Bir Kitabın En Güzel Yolculuğu” için kolları sıvadık Mersin/Çamlıyayla Şehit Mustafa Oğuz Ortaokulu na kampüsümüz de toplanan kitaplarımızı gönderdik. Çocuklarımıza ulaşan kitaplarımızla bu güzel yolculuk sona erdi. Çankırı Bahçeşehir Kolejinden yapılan açıklamada, “Kampanyamıza destek olan öğrencilerimize sonsuz teşekkürler. Kitapla buluşan öğrencilerinin mutluluğunu bizimle paylaşan; Mersin/Çamlıyayla Şehit Mustafa Oğuz Ortaokulu’nda görev yapan Yaşar […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 3 Ocak 2020 09:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

“Bir Kitabın En Güzel Yolculuğu” için kolları sıvadık Mersin/Çamlıyayla Şehit Mustafa Oğuz Ortaokulu na kampüsümüz de toplanan kitaplarımızı gönderdik. Çocuklarımıza ulaşan kitaplarımızla bu güzel yolculuk sona erdi.

Çankırı Bahçeşehir Kolejinden yapılan açıklamada, “Kampanyamıza destek olan öğrencilerimize sonsuz teşekkürler. Kitapla buluşan öğrencilerinin mutluluğunu bizimle paylaşan; Mersin/Çamlıyayla Şehit Mustafa Oğuz Ortaokulu’nda görev yapan Yaşar Öğretmenimize teşekkür ederiz.” şeklinde ifadelere yer verildi.

Bu haber 5505 kez okundu.
Bölgesel - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by