Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

“Birlikte nice hizmetlere”

Ilgaz Belediyesi tarafından hazırlanan ve Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün görevi devraldığı 2019 Nisan ayından itibaren yapılan çalışmalar üçer aylık periyotlarda birlikte nice hizmetlere serisi adıyla kamuoyu ile paylaşıldı. Ilgaz Belediyesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Ilgaz Belediyesi tarafından hazırlanan ve Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün görevi devraldığı 2019 Nisan ayından itibaren yapılan çalışmalar […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 23 Mart 2021 16:46 A A

Ilgaz Belediyesi tarafından hazırlanan ve Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün görevi devraldığı 2019 Nisan ayından itibaren yapılan çalışmalar üçer aylık periyotlarda birlikte nice hizmetlere serisi adıyla kamuoyu ile paylaşıldı.

Ilgaz Belediyesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Ilgaz Belediyesi tarafından hazırlanan ve Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün görevi devraldığı 2019 Nisan ayından itibaren yapılan çalışmalar üçer aylık periyotlarda birlikte nice hizmetlere serisi adıyla video-slayt olarak hazırlanarak vatandaşların takdirine sunuldu” ifadelerine yer verildi.

Konuyla ilgili serinin ilk video 20 Mart 2021 Günü yayınlandığı ve daha sonraki serilerin de zamanla yayınlanacağının altını çizen Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Değerli Ilgazlı Hemşerilerim. “daha güzel bir Ilgaz için” parolasıyla çıktığımız Ilgaz’ımıza hizmet yolunda sizlerin rahatı ve huzuru için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gecemizi gündüzümüze katarak, bir taraftan Ilgaz’ımızın saklı güzelliklerini ortaya çıkarıyor, diğer taraftan da yeni ve modern bir ılgaz inşa etmeye gayret ediyoruz. Bu süreçte görevi devraldığımızdan bu yana Ilgaz’ımız için yaptığımız çalışmaları birlikte nice hizmetlere serisi adıyla video-slayt olarak sizlerin takdirine sunuyorum.

Serimizin ilk çalışmasında, ilk üç ayımızı özetlemeye çalıştık. Diğer serilerimiz zamanla yayımlanacaktır. İyi seyirler. Mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dilerim”  ifadelerine yer verildi.

Serinin ilk çalışmasını Başkan Öztürk’ün şahsi sosyal medya hesaplarından veya Ilgaz Belediyesi’ne ait sosyal medya hesabından ulaşılabileceği bildirildi.

Bu haber 2671 kez okundu.
Bölgesel - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by