Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş Çankırı’yı ziyaret etti

Çankırı’da Yeni Gün Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş’ın katılımlarıyla 14.01.2020 tarihinde saat 10:00’da Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya, Çankırı İl Tarım ve Orman İl Müdürü, İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, İl/İlçe Ziraat Odası başkanları ve Müdürlük teknik personeli katıldı. Şube Müdürlerinin Çankırı’nın […]
Çankırı Gündemi - 16 Ocak 2020 11:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş’ın katılımlarıyla 14.01.2020 tarihinde saat 10:00’da Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya, Çankırı İl Tarım ve Orman İl Müdürü, İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, İl/İlçe Ziraat Odası başkanları ve Müdürlük teknik personeli katıldı.

Şube Müdürlerinin Çankırı’nın tarımı hakkında yaptıkları bilgilendirmenin ardından Çankırı’daki tarımsal faaliyetler ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri Genel Müdür Fuat Fikret Aktaş’a iletilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Ziraat Odası başkanları aracılığı ile çiftçi talep ve önerileri dile getirdiler.

Toplantı sonunda Genel Müdür Aktaş; dile getirilen sorunlardan tarımsal üretimdeki plansızlık ve tarım arazilerinin bir kısmının işleyen kişilerin mülkiyetinde olmaması meselesinin, sadece Çankırı için değil Ülke genelinde de Bakanlığımızın gündeminde ilk sıralarda yer aldığını, bahsi geçen problemlere çözüm bulmak için yoğun mesai harcadıklarını, Bakanlık çalışanları ve sektör paydaşlarının görüşlerini aldıklarını ve çalışmalarının önemli bir aşamaya geldiğini ifade etti.   

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Çakır; “Gerçekleştirilen bu toplantının İlimiz ve Ülkemiz tarımına katkı sağlamasını temenni ederek, Genel Müdürümüz Fuat Fikret Aktaş’a ve katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bu haber 986 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by