Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“BİZ DEVLETİN KURALLARINA UYAN BİR MEMLEKETİZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Avşar: BİZ DEVLETİN KURALLARINA UYAN BİR MEMLEKETİZ Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Avşar yer aldı. Gazetemiz Yazarı Fatih […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 28 Aralık 2020 10:04 A A

Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Avşar: BİZ DEVLETİN KURALLARINA UYAN BİR MEMLEKETİZ

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Demokrasi ve Atılım Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa Avşar yer aldı.

Gazetemiz Yazarı Fatih Karamaz tarafından gerçekleştirilen röportajda Avşar, pandemi sürecinin Çankırı’daki durumundan bahsetti.

“Biz devletin kurallarına uyan bir memleketiz”

Çankırı halkının devletin koyduğu kurallara her zaman uyduğunu belirten Avşar, “Bizim ilimiz zaten devletimizin her zaman, her kuralına uymuştur. Pandemiden tutalım da diğer bütün kurallara dikkatle uymuştur. Bizden hain çıkmaz. Çankırı’dan hain çıkmaz. Devlet ne derse, şeriatın kestiği parmak acımaz. Biz devletin kurallarına uyan bir memleketiz. Herkes birbirinden duyarlı. Hani insan bazen unutuyor. Masken hafif açık, ben farklı yerlere de gidiyorum. Bir bizim ilimizde uyarılıyorlar. Örnek veriyorum, giyim mağazasına giriyorum. Beyfendi, maskenizi yukarı kaldırır mısınız diyor. Yani bizim memleketimiz bu konularda çok duyarlı. Sigara içenlere bile rastlamıyorum artık. Ben sürekli olarak dışarıdayım, evde durmuyorum. Gayet bilinçli halkımız fazlasıyla. Beş sokağımızda başlatılan sigara yasağı sanki Çankırı genelindeymiş gibi uygulanıyor. Bu da güzel bir şey. Allah bu hastalıktan ülkemizi ve Dünyamızı kurtarsın” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 9146 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by