Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Bocce Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin (SerGenç)  hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında   Genç ve Engellilerle Bocce turnuvası düzenlendi. Turnuva sonunda dereceye girenlerin ödülleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcısı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 1 Temmuz 2021 18:26 A A

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin (SerGenç)  hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında   Genç ve Engellilerle Bocce turnuvası düzenlendi.

Turnuva sonunda dereceye girenlerin ödülleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcısı Bilal Erdoğan ve Gençlik ve Spor Hizmetler İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin tarafından takdim edildi.

Dernek yetkilileri yaptıkları açıklamada, ilerleyen günlerde yaşlılarla da Bocce turnuvasının yapılacağını bildirdiler. Katkılarından dolayı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor Hizmetleri  İl Müdürlüğüne teşekkür ederiz, dediler.

Bu haber 782 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by