Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

”Bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz!”

Cumhuriyet Halk Partisi Kanın Koları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın Çanakkale’ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimi nedeniyle CHP Çankırı Kadın Kolları İl Başkanı Aynur Alan tarafından kınama mesajı yayınlandı. CHP Çankırı Kadın Kolları Başkanı Aynur Aslan, ” Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka’nın Çanakkale’ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınıyoruz. Bu zihniyetlerin “Bunlar daha iyi günleriniz! Durun bakalım […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 3 Eylül 2021 18:25 A A

Cumhuriyet Halk Partisi Kanın Koları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın Çanakkale’ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimi nedeniyle CHP Çankırı Kadın Kolları İl Başkanı Aynur Alan tarafından kınama mesajı yayınlandı.

CHP Çankırı Kadın Kolları Başkanı Aynur Aslan, ” Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka’nın Çanakkale’ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınıyoruz. Bu zihniyetlerin “Bunlar daha iyi günleriniz! Durun bakalım başınıza daha neler gelecek?” anlayışından beslendiğini çok iyi biliyoruz. Siyasetçilerin görevi halkı ayrıştırmak değil, birleştirmektir. Bizler halka kin ve nefret tohumları eken anlayışı red ediyor, ayrılığın gayrılığın olmadığı bir Türkiye’yi inşa etmek için çalışıyoruz. Kadınların en ön saflarda yürüyen örgütlü mücadelesinden korkuyorlar, korksunlar! Biz kadınlar coşkun akan sular gibiyiz. Baskı ve şiddet ile bizi durduramazsınız. İlk seçimlerde AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 629 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by