Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Bu halk, yapılan iyiliği de hizmeti de unutmaz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Ramazan ayı münasebetiyle kapı kapı gezerek vatandaşların dertlerini dinliyor. AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Ramazan ayının manevi atmosferinde sevginin rengini en ücra köşelere taşımak için kapı kapı gezerek vatandaşların dertlerini dinliyor. Vatandaşlar ile sohbet eden […]
Sedat Osman Koç - Çankırı Gündemi - 29 Nisan 2021 16:46 A A

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Ramazan ayı münasebetiyle kapı kapı gezerek vatandaşların dertlerini dinliyor.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Ramazan ayının manevi atmosferinde sevginin rengini en ücra köşelere taşımak için kapı kapı gezerek vatandaşların dertlerini dinliyor. Vatandaşlar ile sohbet eden Kılıç, Ak Parti’nin Çankırı’ya 15 yılda kazandırdığı proje ve hizmetleri anlatıyor” ifadelerine yer verildi.

“Gönülden Gönüle Bir Yol Vardır”sloganı ile yola devam ettiklerini belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, “Muhabbetimizi her daim diri tutmak için milletimizin yanında olmaya söz verdik. Hemşerilerimiz ile birlik, beraberlik, kaynaşma ve dayanışma duygularını en üst seviyede tutmanın gayreti içerisindeyiz. İnsanımızı seviyoruz, her konuda onların yanlarındayız. Büyüklerimizin görüşlerini almak, gençlerimizin isteklerine kulak vermek ve her bir bireyimizin derdine ortak olmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

15 yılda AK Parti olarak Çankırı’ya yapılan projeleri ve devamında gelecek çalışmaları vatandaşlar ile paylaşan Kılıç,  “Bugün şebekelerden akan suyun yaklaşık olarak 80 km’den geldiğini, terminalin, AVM’nin, pazar yerlerinin, medreselerin, büyük ölçekli parkların AK Parti döneminde kazandırıldığını anlatıyoruz. Her biri,  şehrimize artı değer katan yatırımlar. Bu halk,  yapılan iyiliği de hizmeti de unutmaz. Durmak yola devam diyerek kapı kapı gezmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Bu haber 317 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by