Sumitomo Rubber Ako
29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ Fen Fakültesi eğitime kesintisiz devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün COVID-19 Pandemisi nedeniyle Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı`nın eğitime ara verilmesi kararının ardından Çankırı Karatekin Üniversitesi, örgün eğitim yerine ikame edilmek üzere yapılacak uzaktan öğretim faaliyetlerine devam ediyor. 09 Ocak 2019 tarihinde hayata geçirdiği uygulamalarla Türkiye’nin yükseköğretimde dijital dönüşüm sürecine ayak uyduran ilk üniversitelerinden olan Çankırı Karatekin Üniversitesi, bir yılı aşkın süredir devam eden […]
Eğitim - 22 Nisan 2020 12:01 A A

Çankırı’da Yeni Gün

COVID-19 Pandemisi nedeniyle Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı`nın eğitime ara verilmesi kararının ardından Çankırı Karatekin Üniversitesi, örgün eğitim yerine ikame edilmek üzere yapılacak uzaktan öğretim faaliyetlerine devam ediyor.

09 Ocak 2019 tarihinde hayata geçirdiği uygulamalarla Türkiye’nin yükseköğretimde dijital dönüşüm sürecine ayak uyduran ilk üniversitelerinden olan Çankırı Karatekin Üniversitesi, bir yılı aşkın süredir devam eden altyapı çalışmalarıyla güçlendirdiği uzaktan eğitim sistemini öğrencileri ile buluşturmuştu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Fakültesi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile eğitimlerine devam ettiğini duyurdu.

“ÇAKÜ Fen Fakültesi eğitime devem ediyor.” diyerek yapılan paylaşımda öğrencilerin uzaktan eğitim ile lisans, lisansüstü ve yüksek lisans seminerlerinin uzaktan eğitim ile kesintisiz devam ettiğine vurgu yapıldı.

“Matematik Bölümü’nde Lisans ve Lisansüstü dersleri uzaktan eğitim ile kesintisiz devam ediyor” denilerek öğrencilerin uzaktan eğitim ile almış oldukları derslerin ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Bu haber 1501 kez okundu.
Eğitim - 12:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by