Sumitomo Rubber Ako
28° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ Matematik Bölümü AMG 2019’a Katıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Matematik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri Fatih Karamaz ve Fatih Hunu, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faruk Karaaslan’ın akademik danışmanlığında, “14. Ankara Matematik Günleri Sempozyumu (AMG 2019)”na katıldı. Sempozyumda, ÖSYM Başkan Yardımcısı ve ÇAKÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Yaşar Özban ise TOBB Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Akın’ın “İkili […]
Bölgesel - 4 Temmuz 2019 09:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Matematik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri Fatih Karamaz ve Fatih Hunu, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faruk Karaaslan’ın akademik danışmanlığında, “14. Ankara Matematik Günleri Sempozyumu (AMG 2019)”na katıldı.

Sempozyumda, ÖSYM Başkan Yardımcısı ve ÇAKÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Yaşar Özban ise TOBB Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Akın’ın “İkili Mantıktan Sezgisel Dereceli Mantığa Matematik” konulu gerçekleştirmiş olduğu sunumun oturum başkanlığını yaptı.    

Aynı zamanda Gazetemizde Grafiker olarak çalışan  Fatih Karamaz, “Hesitant Fuzzy Parameterized Soft Sets (Tereddütlü Bulanık Parametreli Esnek Kümeler)” başlıklı bildirisi ile sempozyuma katılırken Fatih Hunu ise “Type-2 Single-Valued Neutrosophic Sets and Their Some Distance Measures (Tip-2 Tekil Değerli Nötrosofik Kümeler ve Bazı Mesafe Ölçümleri)” başlıklı bildirisi ile sempozyuma katıldı.

Bu yıl, 14’üncüsü Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen ve farklı üniversitelerden çok sayıda akademisyen ile öğrencinin katılım sağladığı sempozyumda, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün ve Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. H. Hilmi Hacısalihoğlu ise şeref konuğu olarak yer aldı. 

Bu haber 1890 kez okundu.
Bölgesel - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by