Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ Orman Fakültesi uzaktan eğitimde örnek teşkil ediyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi, Koronavirüs Küresel Salgını sürecinde uzaktan eğitime Dr. Öğr. Üyesi Bora İmal eşliğinde hız kesmeden devam ediyor. Fakülte öğrencileri ve öğretim üyelerinin yanı sıra diğer üniversitelerin öğrencileri, öğretim üyeleri, kamu ve özel sektörde çalışan orman mühendisleri de bu eğitime katılıyor. Eğitimin fakülte sınırlarını aşmasıyla online dersler de güzel […]
Çankırı Gündemi - 7 Mayıs 2020 12:19 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi, Koronavirüs Küresel Salgını sürecinde uzaktan eğitime Dr. Öğr. Üyesi Bora İmal eşliğinde hız kesmeden devam ediyor. Fakülte öğrencileri ve öğretim üyelerinin yanı sıra diğer üniversitelerin öğrencileri, öğretim üyeleri, kamu ve özel sektörde çalışan orman mühendisleri de bu eğitime katılıyor. Eğitimin fakülte sınırlarını aşmasıyla online dersler de güzel anılara ve renkli görüntülere yol açıyor.

Diğer üniversitelerin alanında uzman öğretim üyelerinin konuk olarak sürece dâhil edilmesiyle telekonferans şeklinde devam eden dersler öğrencilerin verimini yükseltirken, derslerde sosyal aktivitelere yer verilmesi de öğrenme sürecini hızlandırıyor.

Bu haber 1137 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 12:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by