Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ’nün yardım eli Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor

Çankırı’da Yeni Gün Bilindiği gibi, Çankırı Karatekin Üniversitesi KOVİD-19 salgını ile mücadele sürecinde işitme engelli bireyler için şeffaf maske üretmiş ve bu maskeler büyük ilgi görmüştü. Türkiye`nin dört bir yanından gelen şeffaf maske taleplerini imkânlar ölçüsünde karşılayan Çankırı Karatekin Üniversitesi bu sefer de Kocaeli, Ankara, Çorum, Sinop ve Kastamonu’daki okulların ihtiyacını karşılayarak öğretmen ve öğrencileri […]
Bölgesel - 22 Ekim 2020 09:56 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Bilindiği gibi, Çankırı Karatekin Üniversitesi KOVİD-19 salgını ile mücadele sürecinde işitme engelli bireyler için şeffaf maske üretmiş ve bu maskeler büyük ilgi görmüştü.

Türkiye`nin dört bir yanından gelen şeffaf maske taleplerini imkânlar ölçüsünde karşılayan Çankırı Karatekin Üniversitesi bu sefer de Kocaeli, Ankara, Çorum, Sinop ve Kastamonu’daki okulların ihtiyacını karşılayarak öğretmen ve öğrencileri sevindirdi.

ÇAKÜ, Kastamonu İhsan Ozanoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu, Sinop Uygur Özay İlkokulu, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talep ettiği şeffaf maskeleri kargo ile sahiplerine ulaştırdı.

Kurum ve okul yöneticileri Çankırı Karatekin Üniversitesi’ne gönderdikleri mesajda “Şeffaf maske talebimizi çok kısa süre içinde karşılayan ve öğrencilerimizin eğitimlerinde büyük kolaylık sağlayan bu anlamlı hediyeler için Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan Ayrancı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dediler.

Bu haber 2483 kez okundu.
Bölgesel - 09:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by