Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Çankaya Dikmen’de arsa ihaleyle satılacak

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Çankaya Dikmen’de 13 bin 380 metrekare arsa ihaleyle satılacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan PORTAŞ Proje İnşaat Taahhüt Asfalt Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çankaya ilçesi Dikmen mahallesinde bulunan 13 bin 380 metrekare yüzölçümlü arsayı açık ihale yöntemi (kapalı teklif ve akabinde açık artırma […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 24 Haziran 2022 09:09 A A

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Çankaya Dikmen’de 13 bin 380 metrekare arsa ihaleyle satılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan PORTAŞ Proje İnşaat Taahhüt Asfalt Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çankaya ilçesi Dikmen mahallesinde bulunan 13 bin 380 metrekare yüzölçümlü arsayı açık ihale yöntemi (kapalı teklif ve akabinde açık artırma usulü) ile satışa çıkardı. Arsanın satışı 7 Temmuz 2022 tarihinde saat 14.00’te Büyükesat Mahallesi, Uğur Mumcunun Sokağı, No:6 Çankaya adresinde yapılacak. İlgilenenlerin tekliflerini en geç ihale tarihinin olduğu gün saat 13.00’e kadar ihale adresine teslim etmeleri gerekmektedir. İhale şartnamesi ve ekleri PORTAŞ İdari ve Mali İşler Müdürlüğü’nden 2 bin Türk lirası bedel karşılığında temin edilebilir.

Detaylar için tıklayınız…

Bu haber 110 kez okundu.
İLAN - 09:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by