Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı AK Parti Teşkilatı sahada

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoglu, Çankırı Milletvekili Salim Civitcioğlu, İl Başkanı Abdülkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi ve teşkilat mensupları geniş kapsamlı ziyaret programı başlattılar.  STK’lar başta olmak üzere resmi kurumları, halk pazarlarındaki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 29 Temmuz 2021 09:52 A A

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoglu, Çankırı Milletvekili Salim Civitcioğlu, İl Başkanı Abdülkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi ve teşkilat mensupları geniş kapsamlı ziyaret programı başlattılar.

 STK’lar başta olmak üzere resmi kurumları, halk pazarlarındaki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Teşkilatı üyeleri, Çankırı hakkında detaylı bilgi aldılar. Görüş ve temennileri tek tek not ederek, 2023 seçimlerine sıkı bir şekilde hazırlık yapıyorlar.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kapı kapı dolaşacaklarını belirten Ak Partililer, Çankırı’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı ve alınmadık gönül kalmayacağını ifade ettiler.

Bu haber 835 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by