Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesi Bayram Hazırlıklarını Sürdürüyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi tüm ekiplerini seferber etti. Park Bahçeler müdürlüğü bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi şehir mezarlığı yabani otlardan arındırırken, şehir içindeki tüm peyzaj alanlarını, orta refüjleri ve parkları güzelleştirmeye devam ediyor. Ayrıca şehirde bulunan tüm süs havuzları ise detaylı olarak temizleniyor. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala […]
Çankırı Gündemi - 9 Ağustos 2019 09:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi tüm ekiplerini seferber etti. Park Bahçeler müdürlüğü bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi şehir mezarlığı yabani otlardan arındırırken, şehir içindeki tüm peyzaj alanlarını, orta refüjleri ve parkları güzelleştirmeye devam ediyor. Ayrıca şehirde bulunan tüm süs havuzları ise detaylı olarak temizleniyor.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Çankırı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü hazırlıklarını tüm hızıyla yürütüyor.  Çalışmalar kapsamında;  Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir mezarlığını yabani otlardan arındırırken şehir içindeki tüm parkları da temizledi. 43 hektarlık şehir mezarlığında başlatılan yabani ot temizliği ile mezar alanları güzel bir görünüme kavuşurken, kabir ziyareti yapacak vatandaşlar için de geçiş kolaylığı sağlandı. Bununla beraber şehir içindeki peyzaj alanları, orta refüjler ve tüm parklar güzelleştirilmeye devam ediyor. Ayrıca şehir içindeki tüm süs havuzları bayram öncesi detaylı olarak temizleniyor.

Bu haber 1455 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by