Sumitomo Rubber Ako
16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesi Koronavirüsün defi için kurban kesti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs  salgınının defi için kurban kesti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kesilen kurbanın ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirtti. Çankırı’da corona virüs tehdidine karşı şehirde etkili bir mücadele yürütmeye devam eden Çankırı Belediyesi, salgının ülkemizden ve tüm dünyadan yok olması için kurban kesti. Belediye mezbahada gerçekleşen […]
Çankırı Gündemi - 7 Nisan 2020 11:48 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs  salgınının defi için kurban kesti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kesilen kurbanın ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirtti.

Çankırı’da corona virüs tehdidine karşı şehirde etkili bir mücadele yürütmeye devam eden Çankırı Belediyesi, salgının ülkemizden ve tüm dünyadan yok olması için kurban kesti. Belediye mezbahada gerçekleşen kesim işleminin ardından etlerin paketlenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağı bildirildi. Kesim işlemini dualarla gerçekleştiren Başkan Esen ve ekibi, korona virüs salgınının en kısa sürede bitmesi temennisinde bulundu. Esen, “Sağlık çalışanlarımız, vatandaşlarımızın başında gecesini gündüzüne katıyor. Bizler de onların mücadelesine etkili bir şekilde destek olabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sağlık Bakanlığımızın “Evde Kal” çağrısına vatandaşlarımızın riayet etmesinin çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Ülkemizin bu beladan, böylesine sinsice ilerleyen bir hastalıktan bir an evvel kurtulmasını temenni ediyoruz. Kurbanımızı kestik, duamızı ettik. Allah kabul eylesin inşallah.” dedi.

Bu haber 838 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by