Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesi Mevlit Kandili özel programı düzenledi

Çankırı Belediyesi, Mevlit Kandili için düzenlediği online programın ardından kadınlara özel kandil programı gerçekleştirdi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen programa çok sayıda kadın katıldı. Program sonunda katılımcılara kandil simidi ve naneli şeker dağıtıldı. Çankırı Belediyesi, Hz. Muhammed (SAV)’in doğum gününü iki ayrı program ile kutladı. Online olarak düzenlenen Mevlid-i Nebi programı ile […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 19 Ekim 2021 09:31 A A

Çankırı Belediyesi, Mevlit Kandili için düzenlediği online programın ardından kadınlara özel kandil programı gerçekleştirdi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen programa çok sayıda kadın katıldı. Program sonunda katılımcılara kandil simidi ve naneli şeker dağıtıldı.

Çankırı Belediyesi, Hz. Muhammed (SAV)’in doğum gününü iki ayrı program ile kutladı. Online olarak düzenlenen Mevlid-i Nebi programı ile kadınlara özel “Mevlit Kandili Programı” gerçekleştirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen kadınlara özel kandil programında açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen, Başkan Esen’in selamını ileterek “Rabbim kandilimizi birliğimize, beraberliğimize, barış ve sevgi dolu günlerimize vesile eylesin.” dedi.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti, Mevlid-i Şerif, naatlar ve ilahilerin okunduğu programda Çankırı Belediyesi Ney kursuna katılan kursiyerler de hocaları eşliğinde ney dinletisi gerçekleştirdi. Program sonunda katılımcılara kandil simidi ile naneli şeker ikram edildi.

Bu haber 105 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by