Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesinden Eğlenceli 23 Nisan Çocuk Şenliği

Çankırı Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği göz doldurdu. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen şenliğe katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi. Çankırı Belediye Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar ile buluştu. Ellerinde balonlar ve Türk bayrakları ile şenlik alanına gelen çocuklar, kukla gösterileri, şişme oyun grubu, danslar, yarışmalar, yüz boyama […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 25 Nisan 2022 14:37 A A

Çankırı Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği göz doldurdu. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen şenliğe katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi.

Çankırı Belediye Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar ile buluştu. Ellerinde balonlar ve Türk bayrakları ile şenlik alanına gelen çocuklar, kukla gösterileri, şişme oyun grubu, danslar, yarışmalar, yüz boyama etkinliklerine katıldı. Çocuklara pamuk şeker de ikram edildi. Güzel vakit geçiren çocukların mutlu gününe aileleri de eşlik etti. Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Esen, bugünün Ulu Önder Atatürk’ün Türk çocukları ve dünya çocuklarına armağan ettiği bir gün olduğunu söyleyerek  “Bu güzel günde bol bol eğlenin” dedi.

Bu haber 527 kez okundu.
Bölgesel - 14:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by