Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesi’ne İlköğretim Haftası Ziyareti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi, İlköğretim Haftası münasebeti ile Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete sınıf öğretmenleri eşliğinde gelen çocukları Başkan Vekili Şenol Şahin karşıladı. Haftanın ilk gününde Çankırı Belediyesi Başkanlık makamının ağır konuklarından biri de öğrenciler oldu. Öğretmenleri ile birlikte makama gelen Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu öğrencilerini karşılayan Başkan Vekili […]
Çankırı Gündemi - 17 Eylül 2019 09:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Çankırı Belediyesi, İlköğretim Haftası münasebeti ile Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete sınıf öğretmenleri eşliğinde gelen çocukları Başkan Vekili Şenol Şahin karşıladı.
Haftanın ilk gününde Çankırı Belediyesi Başkanlık makamının ağır konuklarından biri de öğrenciler oldu. Öğretmenleri ile birlikte makama gelen Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu öğrencilerini karşılayan Başkan Vekili Şenol Şahin, eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayır getirmesi temennisinde bulundu. Şahin, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in çalışmalarının özellikle Çankırı’da yaşayan çocuklara daha yaşanabilir ve ekonomik bir şehir bırakmaya yönelik olduğunu kaydetti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Şahin, çocuklara kitaplar hediye ederek doğaya, çevreye, şehre ve tüm canlılara duyarlı öğrenciler olmaları yönünde küçük konuklarından söz aldı.

Bu haber 2117 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by