Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Belediyesi’nin akülü sandalye yardımı devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bedensel engeli olan bir vatandaşı daha akülü sandalye ile buluşturdu. Vatandaşların özel durumlarından kaynaklı olarak yaşam standartlarının düşmesini ve koşulların zorlayıcı durumunu minimum hale getirmeye gayret ettiklerini belirten Esen, akülü sandalyeyi Türkmen ailesine teslim etti. Engellilere yönelik pozitif desteğini devam ettiren Çankırı Belediyesi, gelen talep üzerine […]
Çankırı Gündemi - 15 Kasım 2019 09:42 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bedensel engeli olan bir vatandaşı daha akülü sandalye ile buluşturdu. Vatandaşların özel durumlarından kaynaklı olarak yaşam standartlarının düşmesini ve koşulların zorlayıcı durumunu minimum hale getirmeye gayret ettiklerini belirten Esen, akülü sandalyeyi Türkmen ailesine teslim etti.

Engellilere yönelik pozitif desteğini devam ettiren Çankırı Belediyesi, gelen talep üzerine bedensel engeli olan bir vatandaşı için akülü tekerlekli sandalye temin etti. Başkanlık makamına gelen aile, akülü sandalyeyi Başkan Esen’den teslim alarak gösterilen duyarlılık için teşekkür etti.  Aileden gelen talep üzerine akülü sandalyeyi ivedi bir şekilde temin ettiklerini belirten Esen, “Vatandaşlarımızın yaşam koşullarını bir nebze olsun kolaylaştırabiliyorsak bundan büyük mutluluk olmaz. Çankırı olarak büyük bir aileyiz. İyi günlerimizi de kötü günlerimizi de birlikte paylaşacağız. Vatandaşlarımız ile iç içe olmaktan mutluyuz. Tekerlekli ve akülü sandalye hizmetlerimizi de talepleri değerlendirerek devam ettireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1232 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by