Sumitomo Rubber Ako
31° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı-Bir, Başkan Ercan’ı “Yılın Çevreci Ödülü”ne layık gördü

Çankırı’ da Yeni Gün Sincan Belediyesine bir ödül de ÇANKIRI-BİR’den Sıfır atık seferberliği kapsamında başarılı projeler ve ilkelere imza atan Sincan Belediyesine adeta ödül yağıyor. Çankırılı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve iş Adamları Birliği’nin düzenlediği “Alanında Yılın En İyileri” ödül töreninde Sincan Belediyesine ve Başkan Murat Ercan “Yılın Çevreci Ödülü”ne layık görüldü. Başkan Ercan ödülü AK […]
Çankırı Gündemi - 23 Aralık 2019 09:19 A A

Çankırı’ da Yeni Gün

Sincan Belediyesine bir ödül de ÇANKIRI-BİR’den Sıfır atık seferberliği kapsamında başarılı projeler ve ilkelere imza atan Sincan Belediyesine adeta ödül yağıyor. Çankırılı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve iş Adamları Birliği’nin düzenlediği “Alanında Yılın En İyileri” ödül töreninde Sincan Belediyesine ve Başkan Murat Ercan “Yılın Çevreci Ödülü”ne layık görüldü. Başkan Ercan ödülü AK Parti Ankara Milletvekili Nevrat Ceylan’ın eliden aldı.

ÇANKIRI-BİR tarafından verilen ‘Fahri Hemşehrilik Beratı”’ ünvanı da Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a verildi. Başkan Ercan aldığı ödülden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çankırılı ve Sincanlılara teşekkür etti; “Herkese saygılarımı sunuyorum. Bu güzel ödülü almak kadar değerli Milletvekilimiz Sayın Nevzat Ceylan’dan almak beni ayrıca onore etti, mutlu etti. Sincan’da çok sayıdan Çankırılı kardeşim var onlar aslında hediyeyi bana baştan vermişlerdi. Yakınlıkları, içtenlikleri, samimiyetleriyle her zaman en büyük desteği verdiler, Allah razı olsun. Burada kendilerine teşekkürler ediyorum onlar ve tüm Sincan halkı adına ödülü aldığımı ifade etmek istiyorum. Yarenler Diyarı, Emir Karatekin Hz.’nin memleketi Çankırı’ya selamlarımı iletiyorum.”diye konuştu.

Başkan Ercan’a ödülünü takdim eden AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’da, “Murat Ercan çok kısa sürede Sincan’ın çehresini değiştirendir arkadaşımız ona ödül vermekten özellikle mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Bu haber 2732 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by