Sumitomo Rubber Ako
20° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Birlikspor çalışmalara başladı

Çankırı Birlikspor Kulübü, 2021-2022 sezonunda da Voleybol Erkekler 2.lig’inde mücadele edecek. 2020 yılında kurulan Çankırı Birlikspor ilk yılı olmasına rağmen büyük fedakarlıklar yaparak 2.Lig 2.gurupta Çankırı’yı temsil etmişti. İlk yılında umduğunu bulamayan Çankırı temsilcisi, bu yıl Çankırılı sporculardan oluşan mütevazi bir takım kurdu. Kulüp yetkililerinin verdiği bilgilere göre, kulübün isim sponsorluğunu geçen sezon olduğu gibi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 5 Temmuz 2021 19:30 A A

Çankırı Birlikspor Kulübü, 2021-2022 sezonunda da Voleybol Erkekler 2.lig’inde mücadele edecek.

2020 yılında kurulan Çankırı Birlikspor ilk yılı olmasına rağmen büyük fedakarlıklar yaparak 2.Lig 2.gurupta Çankırı’yı temsil etmişti. İlk yılında umduğunu bulamayan Çankırı temsilcisi, bu yıl Çankırılı sporculardan oluşan mütevazi bir takım kurdu. Kulüp yetkililerinin verdiği bilgilere göre, kulübün isim sponsorluğunu geçen sezon olduğu gibi bu yılda Yamanca Asansör’ün yapacağı, Antrenör olarakta Engin Oğuz Koçu ile devam edileceği bildirildi.

Çankırı Birlikspor Kulübü sezonun ilk antrenmanlarına önümüzdeki hafta içerisinde başlanacağını ve belirlenen bir tarihte açılış programı gerçekleşeceğini belirtti.

Bu haber 789 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by