Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı dezenfektanını kendi üretiyor

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dezenfektan üretimine devam ediyor Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığımızın dezenfektan üretimi için belirlemiş olduğu 38 okul arasında bulunan Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretilen dezenfektan malzemeleri ile ilimiz genelinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının da dezenfektan ihtiyacını karşılıyor. İlimiz […]
Çankırı Gündemi - 20 Mart 2020 09:49 A A

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dezenfektan üretimine devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığımızın dezenfektan üretimi için belirlemiş olduğu 38 okul arasında bulunan Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretilen dezenfektan malzemeleri ile ilimiz genelinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının da dezenfektan ihtiyacını karşılıyor. İlimiz genelindeki ihtiyaçları karşılayan okulumuz, il dışından gelen dezenfektan malzemesi taleplerini de karşılamaya çalışıyor. 

Okulumuzda üretilen dezenfektan malzemeleri ile diğer okullarımızın dezenfeksiyon süreçleri de sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Üreten lise olması, zor ve meşakkatli günlerde toplumun sağlığı için canla başla çalışan okulumuz yöneticilerine, çocuklarımıza yön gösteren öğretmenlerimize ve üreten evlatlarımıza teşekkür ederiz.” denildi.

Bu haber 1120 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by