Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Diyanet Sen istişare toplantısı yaptı

Çankırı Diyanet Sen Şubesi, Çankırı Merkez’de görev yapan din görevlileri ve emekli din gönüllüsü üyeleri ile birlikte Hacı Ali Tesisleri’nde yemekli istişare toplantı yaptı. İstişare toplantısına Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacıbey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Yıldız, İl Müftüsü Bürhan Keleş, Müftü Yardımcıları Bayram Çelik ve Osman Demir, Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 17 Kasım 2021 18:51 A A

Çankırı Diyanet Sen Şubesi, Çankırı Merkez’de görev yapan din görevlileri ve emekli din gönüllüsü üyeleri ile birlikte Hacı Ali Tesisleri’nde yemekli istişare toplantı yaptı.

İstişare toplantısına Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacıbey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Yıldız, İl Müftüsü Bürhan Keleş, Müftü Yardımcıları Bayram Çelik ve Osman Demir, Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde görev yapan akademisyenler ile emekli ve çalışan din görevlileri katılım sağladı.

Çankırı Diyanet Sen Şube Başkanı Osman Doğan konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Emekli 12 imam hatip din gönüllüsü abilerimize plaket takdimi yaptık. Türkiye üçüncüsü Kur’an-ı Kerim yarışmasında derece alan Ulu Cami imamı sayın Recep Tayyip Şentürk ve hutbede derece alan Çankırı birincisi Ahlat Köyü imam hatibi Sayın Sinan Varlı’ya da plaket takdimi yaptık. Tüm din gönüllüsü kardeşlerimize görevlerinde üstün başarılar dilerim. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin inşallah. Tüm katılımcılardan Allah razı olsun” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 262 kez okundu.
Bölgesel - 18:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by