Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Emniyet teyakkuzda

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda Çankırı’da ruhsatsız av tüfeği ve tüfeğe ait fişekler ele geçirildi. Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Büro Amirliği tarafından konu ile ilgili yapılan basın bülteninde, “Genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla, her zaman […]
Bölgesel - 22 Ekim 2020 10:01 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda Çankırı’da ruhsatsız av tüfeği ve tüfeğe ait fişekler ele geçirildi.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Büro Amirliği tarafından konu ile ilgili yapılan basın bülteninde, “Genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirecek alanda görünür olması amacıyla başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi amacıyla önleyici kolluk faaliyetleri önemli yer tutmaktadır.

Bu anlayış ve bilinç içerisinde ilimizde yaptığımız çalışmalar neticesinde, Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timler Amirliği ekiplerimizce yapılan kontrollerde; 1 Adet Av Tüfeği ve 31 adet fişek  ayrıca Motosikletli Polis Timler Amirliği ve Resmi Ekipler Amirliğince yapılan uygulamada 1 Adet Av Tüfeği ve 13 adet fişek ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili 2 şahsa idari ve adli işlem yapılmak üzere Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiştir.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde, genel asayiş ve kamu düzeninin devamı amacıyla önleyici ve adli kolluk tedbirleri kapsamında suç ve suçluyla mücadele ilkesi çerçevesinde çalışmalar devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 2882 kez okundu.
Bölgesel - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by