Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Masterler Futbol Takımı hazırlıklarına devam ediyor

Çankırı’da önümüzdeki sezon +40 yaş TMVFL de temsil etmeye hazırlanan Çankırı Masterler futbol takımı hazırlık maçları ile formda kalmaya devam ediyor. Çeşitli takımlar ile hazırlık maçları yapan Çankırı Masterler oynadığı futbol ve alkışı hak eden mücadelesi ile umut veriyor. Geçmiş dönemlerde profesyonel ve amatör branşlarda futbol oynamış oyunculardan kurulu olan Çankırı Masterler futbol takımı son […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 27 Mayıs 2022 17:06 A A

Çankırı’da önümüzdeki sezon +40 yaş TMVFL de temsil etmeye hazırlanan Çankırı Masterler futbol takımı hazırlık maçları ile formda kalmaya devam ediyor. Çeşitli takımlar ile hazırlık maçları yapan Çankırı Masterler oynadığı futbol ve alkışı hak eden mücadelesi ile umut veriyor.

Geçmiş dönemlerde profesyonel ve amatör branşlarda futbol oynamış oyunculardan kurulu olan Çankırı Masterler futbol takımı son karşılaşmasında 26.05.2022 tarihi saat 21:00 de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 1 Nolu Kamp Eğitim Futbol sahasında Tugay Komutanlığı ile karşı karşıya geldi. Oldukça yüksek tempoda ve dostça geçen mücadele izleyenler tarafından alkış aldı. Son mücadelesinde Çankırı Masterler futbol takımında sevindirici birde gelişme yaşandı. Çapraz bağ sakatlığı nedeniyle operasyon geçiren, 3 aydan uzun bir süre sahalardan uzak kalan Ömer Kumru’nun beklenenden kısa bir sürede takımına geri dönmesi ve dün akşam ilk maçına çıkması takımdaki moralleri yükseltti. Takım yönetimi ve teknik ekip ilerleyen günlerde hazırlık maçlarına il dışından misafir edecekleri takımlarla devam edeceklerini iletti.

100 gün sonra golle geri döndü

12 Şubat 2022 tarihinde  +40 Yaş Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi’nde Tosya Veteranlar Spor mücadelesinde sakatlık geçiren ve çapraz bağ ameliyatı geçiren Çankırı Masterlar Futbolcusu Ömer Kumru, sıkıntılı geçen bir tedavi sürecinin ardından, yoğun bir gayretle aynı istek, aynı arzu, aynı mücadele ile kısacası 100 günün sonunda golle geri döndü.

Bu haber 967 kez okundu.
Bölgesel - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by