Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Off-Road Grubu Ceren Özdemir’i unutturmadı

Çankırı’ da Yeni Gün Ordu’da 5 Aralık 2019 tarihinde balerin Ceren Özdemir evine giderken cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülmüştü. Türkiye’yi yasa boğan Ceren’in ölümünden sonra bir çok yerden ve şehirden arka arkaya tepkiler gelmeye başladı. Çankırı Off-Road Grubu da Ceren’i unutturmamak için Çankırı Merkez’de bulunan Tatlı Çay’dan geçerek farkındalık oluşturdu. Çankırılı vatandaşların meraklı bakışları arasında şehir merkezinde bulunan tatlı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 5 Şubat 2020 09:48 A A

Çankırı’ da Yeni Gün

Ordu’da 5 Aralık 2019 tarihinde balerin Ceren Özdemir evine giderken cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülmüştü. Türkiye’yi yasa boğan Ceren’in ölümünden sonra bir çok yerden ve şehirden arka arkaya tepkiler gelmeye başladı.

Çankırı Off-Road Grubu da Ceren’i unutturmamak için Çankırı Merkez’de bulunan Tatlı Çay’dan geçerek farkındalık oluşturdu.

Çankırılı vatandaşların meraklı bakışları arasında şehir merkezinde bulunan tatlı çaydan geçtiler.

Çankırı Off-Road Grubu üyeleri tarafından yapılan açıklamada, “Bu geçişimizin amacı Ceren’i unutturmamak içindi. 20 yaşında bıçaklanarak öldürülen, hayattan koparılan genç bir kız için buradaydık.” dediler.

Çankırı Off-Road Gurubu üyeleri, “Çankırı Off-Road Gurubu olarak yeni bir oluşumuz. Doğayı seven, yaşamayı seven, özgürlüğü seven bir grubuz. Aynı zamanda tüm sosyal aktivitelerde olacağız.” İfadelerine yer verdiler.

Bu haber 9969 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by