Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Özlem’den ‘corona’ tedbiri

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Özlem seyahat firması yeni tip koronavirüsün ülkemize girmesi ile birlikte tedbirlerini artırdı. Yolcuların sağlığı için Çankırı Özlem seyahat firmasına ait olan tüm otobüsler ve şehir içi servis araçları dezenfekte edildi. Yolcuların memnuniyeti, güvenliği ve sağlığı için en üst düzeyde hassasiyet gösteren Çankırı Özlem seyahat firması koronavirüs için de gereken tüm önlemleri […]
Çankırı Gündemi - 12 Mart 2020 12:40 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Özlem seyahat firması yeni tip koronavirüsün ülkemize girmesi ile birlikte tedbirlerini artırdı. Yolcuların sağlığı için Çankırı Özlem seyahat firmasına ait olan tüm otobüsler ve şehir içi servis araçları dezenfekte edildi.

Yolcuların memnuniyeti, güvenliği ve sağlığı için en üst düzeyde hassasiyet gösteren Çankırı Özlem seyahat firması koronavirüs için de gereken tüm önlemleri aldı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Çankırı Özlem seyahat firması sahibi Hakan Aslan, “Yolcularımızın memnuniyeti, güvenliği ve sağlığı bizim için çok önemlidir. Çin’in Wuhan kendinde ilk olarak ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyaya yayılan bu virüs geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın yaptığı açıklama ile ülkemize de geldiğini öğrendik. Ülkemize de bu virüsün girmesi ile birlikte derhal önlemler almaya başladık. Çankırı Özlem olarak tüm otobüslerimize ve şehir içi servis araçlarımızı dezenfekte ettik. Vatandaşlarımızın kalbi mutmain olsun.” ifadelerine yer verdi.

Otobüslerin günlük temizliğinin yapıldığını vurgulayan Aslan, haftalık olarak da dezenfekte işleminin yapılmaya devam edileceğini söyledi.

Bu haber 902 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by