Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı sarı renkle orta riskli iller arasında

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından sosyal medya hesabından 29 Temmuz 2021 verileri baz alınarak hazırlanarak  yayınlanan tabloda  günlük Covid-19 tablosunda Türkiye geneli Çankırı yüzde 64.6 ile turuncu renkte yer almıştı. Aradan geçen bir kaç günün ardından alınan tedbirler ve aşılama sayıları ile Çankırı yüzde 65 oranına çıkarak turuncu renkten sarı renge geçerek yüksek riskli iller […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 31 Temmuz 2021 17:44 A A

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından sosyal medya hesabından 29 Temmuz 2021 verileri baz alınarak hazırlanarak  yayınlanan tabloda  günlük Covid-19 tablosunda Türkiye geneli Çankırı yüzde 64.6 ile turuncu renkte yer almıştı.

Aradan geçen bir kaç günün ardından alınan tedbirler ve aşılama sayıları ile Çankırı yüzde 65 oranına çıkarak turuncu renkten sarı renge geçerek yüksek riskli iller arasından orta riskli iller arasına geçmiş oldu. Fahrettin Koca’nın yayınladığı haritada Çankırı ile birlikte Hakkari, Kırıkkale, Nevşehir’de yüksek riskli il (Turuncu) kategorisinden orta riskli il (Sarı) kategorisine Geçti.Van ve Erzurum, çok yüksek riskli il (Kırmızı) kategorisinden yüksek riskli il (Turuncu) kategorisine geçti.

Bu haber 2337 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by