Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü dönem açılışını yaptı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü 2019-2020 döneminin açılışını izci ve izci aileleriyle birlikte yaptı. Sergenç Kulübü Başkanı Adem Salih Aktepe geçen seneki yapılan etkinlikler hakkında bilgi vererek kulüp olarak birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini ve bu yıl da her hafta farklı etkinliklerle izcilerle buluşmak istedikleri belirtti. Kulüp lideri Osman Nuri Uçak da […]
Çankırı Gündemi - 7 Ekim 2019 09:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü 2019-2020 döneminin açılışını izci ve izci aileleriyle birlikte yaptı.

Sergenç Kulübü Başkanı Adem Salih Aktepe geçen seneki yapılan etkinlikler hakkında bilgi vererek kulüp olarak birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini ve bu yıl da her hafta farklı etkinliklerle izcilerle buluşmak istedikleri belirtti.

Kulüp lideri Osman Nuri Uçak da yapılan etkinliklerin dolu dolu geçtiğini, izcilere farklı deneyimler yaşattığını anlattı.

Bu yeni dönemde de kulüp olarak faaliyetlerine devam edeceklerini belirtip izci ailelerinin istek ve önerilerini dinlediler. Ayrıca program sonunda Bolu’ da yapılan mahalli kampta birinci olan izcilere aileleri huzurunda teşekkür ederek yeni yılda yeni proje atacaklarını ifade ettiler.

Bu haber 1468 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by