Sumitomo Rubber Ako
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Ülkü Ocakları’ndan sağlık çalışanlarına ve Polis ekiplerine moral ziyareti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ülkü Ocakları tarafından Sağlık Haftası ve Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. yılı dolayısıyla, Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisine, 112 İstasyonlarına, Evde Sağlık Noktasına, Polis kontrol noktalarına ve Polis Karakoluna ziyaret gerçekleştirildi. Yapılan ziyaretlerde Ülkü Ocakları yayınlarını ve hazırladıkları ikramlıkları takdim eden Çankırı Ülkü Ocakları mensupları bu zor günlerde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına […]
Çankırı Gündemi - 13 Nisan 2020 11:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ülkü Ocakları tarafından Sağlık Haftası ve Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. yılı dolayısıyla, Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisine, 112 İstasyonlarına, Evde Sağlık Noktasına, Polis kontrol noktalarına ve Polis Karakoluna ziyaret gerçekleştirildi. Yapılan ziyaretlerde Ülkü Ocakları yayınlarını ve hazırladıkları ikramlıkları takdim eden Çankırı Ülkü Ocakları mensupları bu zor günlerde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına ve emniyet güçlerine teşekkür ettiler.

Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı M. Alperen şahin yaptığı açıklamada:

“Her biri özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın ve emniyet güçlerimizin her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de yanlarında yer alıyoruz. Kendileri bu görevleri icra ederken çoğu zaman çocukları başta olmak üzere ailelerine zaman ayıramamakta ve bizler için canlarını tehlikeye atmaktan kaçınmamaktadırlar. Bizler bir nebze olsun yüzlerinde tebessüm olmak adına, belirlediğimiz noktalara ziyaret gerçekleştirdik ve bu zor zamanlarda kendilerinden ayrı kalan evlatlarının vakit geçirmelerine biraz olsun yardımcı olmak adına Ülkü Ocakları çocuk yayınlarını takdim ettik.

Bu günler geride kaldığında hep birlikte yeniden hayatın tadını çıkartacağız ve bir başka sarılacağız sevdiklerimize. Yarın sevdiklerimize sımsıkı sarılmak için bugün  #EvdeKalÇankırı” ifadelerini kullandı.

Bu haber 913 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by