Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı, vaka sayısının en çok arttığı iller arasında

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncellenen vaka sayılarında en çok artışın yaşandığı illeri açıkladı. En çok vaka artışının yaşandığı iller Kastamonu, Çankırı, Yalova, İstanbul ve Erzincan oldu. Vaka sayısının en çok azaldığı illerimiz ise Sinop, Gümüşhane, Mersin, Kırıkkale ve Burdur olarak açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak son hafta 100 bin nüfusta […]
Sedat Osman Koç - Çankırı Gündemi - 23 Mart 2021 16:52 A A

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncellenen vaka sayılarında en çok artışın yaşandığı illeri açıkladı. En çok vaka artışının yaşandığı iller Kastamonu, Çankırı, Yalova, İstanbul ve Erzincan oldu. Vaka sayısının en çok azaldığı illerimiz ise Sinop, Gümüşhane, Mersin, Kırıkkale ve Burdur olarak açıklandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak son hafta 100 bin nüfusta Koronavirüs vaka sayısının en çok arttığı ve azaldığı illerimizi paylaştı.

Vaka sayısının en çok arttığı iller

Bakan Koca’nın açıklamasında yer alan ifade şu şekilde:

“Son hafta 100.000 nüfusta vaka görünme oranı en çok artan illerimiz: Kastamonu, Çankırı, Yalova, İstanbul ve Erzincan oldu.

En çok azalmanın görüldüğü iller En çok azalan illerimiz ise Sinop, Gümüşhane, Mersin, Kırıkkale ve Burdur. Riski ortadan kaldıracak olan tedbirdir.”

Bu haber 1363 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by