Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Valiliği’nde Halk Günü Toplantısı Yapılacak

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valiliği tarafından 28 Ağustos 2019 Çarşamba günü Halk Günü Toplantısı düzenleneceği duyuruldu. Vatandaşla buluşmayı ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayan Çankırı Valiliği yapmış olduğu duyuruda: “Valiliğimizce vatandaşla buluşmayı ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmayı hedefleyen “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır. Halk Günü Toplantısı 28.08.2019 […]
Çankırı Gündemi - 6 Ağustos 2019 09:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valiliği tarafından 28 Ağustos 2019 Çarşamba günü Halk Günü Toplantısı düzenleneceği duyuruldu. Vatandaşla buluşmayı ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayan Çankırı Valiliği yapmış olduğu duyuruda:

“Valiliğimizce vatandaşla buluşmayı ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmayı hedefleyen “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır.

Halk Günü Toplantısı 28.08.2019 Çarşamba günü saat 11:00’de Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Toplantıda vatandaşların istek, şikâyet ve önerileri doğrudan kendilerinden alınacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1549 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by