Sumitomo Rubber Ako
30° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı Valiliğinde Temmuz Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Temmuz ayı toplantısı yapıldı. Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Rifat BİBER ve ilgili daire müdürleri katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin […]
Çankırı Gündemi - 25 Temmuz 2019 10:10 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Temmuz ayı toplantısı yapıldı.

Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Rifat BİBER ve ilgili daire müdürleri katıldı.

Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar istek ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ’a aktardı. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ, çözülebilecek problemlerin çözümü için ilgili amirlere talimat verdi.

Toplantıda yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından Halk Günü toplantısı sona erdi.

Bu haber 1471 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by