Sumitomo Rubber Ako
14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da 100 bininci aşıyı yapıldı

14 Ocak 2021 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından öncelikli grup olarak belirlenen sağlık personeli aşılaması ile başlayan aşılama çalışmaları iÇankırı’da tüm hızıyla devam ediyor. Yeni belirlenen meslek grupları ve yaş grupları aşılamasında, tüm hastanelerde, aile sağlığı merkezlerinde ve mobil ekiplerin sürdürdüğü özverili çalışma neticesinde 14 Haziran 2021 Pazartesi günü 100 bininci  aşı uygulaması Çankırı Devlet Hastanesi’nde […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 14 Haziran 2021 16:49 A A

14 Ocak 2021 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından öncelikli grup olarak belirlenen sağlık personeli aşılaması ile başlayan aşılama çalışmaları iÇankırı’da tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni belirlenen meslek grupları ve yaş grupları aşılamasında, tüm hastanelerde, aile sağlığı merkezlerinde ve mobil ekiplerin sürdürdüğü özverili çalışma neticesinde 14 Haziran 2021 Pazartesi günü 100 bininci  aşı uygulaması Çankırı Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirildi.

Çankırı Valiliği’nden yapılan bilgilendirme, aşılama çalışmalarının olumlu sonuçları vaka sayılarına yansıyarak hastaneye yatışlarda ciddi bir azalma görüldüğünü, aşı sırası gelen tüm vatandaşların da en kısa sürede aşılarını yaptırması istendi.

Bu haber 170 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by