Sumitomo Rubber Ako
-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da 32. “Vergi Haftası” kutlandı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Anıt alanına 22- 28 Şubat Vergi Haftası nedeniyle Çankırı Defterdarı Ahmet Seçim Güldoğan başkanlığında çelenk töreni gerçekleştirildi. Çankırı Defterdarlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “22- 28 Şubat Vergi Haftası Çankırı’da 32. Kez kutlayacağımız anıta çelenk konma programına hoş geldiniz. Programımız, İstiklal marşı, saygı duruşu ve çelenk koyma olarak gerçekleşecek. Ülke […]
Bölgesel - 23 Şubat 2021 09:43 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Anıt alanına 22- 28 Şubat Vergi Haftası nedeniyle Çankırı Defterdarı Ahmet Seçim Güldoğan başkanlığında çelenk töreni gerçekleştirildi.

Çankırı Defterdarlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “22- 28 Şubat Vergi Haftası Çankırı’da 32. Kez kutlayacağımız anıta çelenk konma programına hoş geldiniz. Programımız, İstiklal marşı, saygı duruşu ve çelenk koyma olarak gerçekleşecek. Ülke bağımsızlığı ancak ekonomik bağımsızlıkla gerçekleşeceği her fırsatta öne getiren Ulu önde Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için mesleğimize gönül verip aramızdan ayrılan tüm meslektaşlarımıza sizleri bir dakikalık saygı duruşuna ve akabinde istiklal marşını okumaya davet ediyorum. Arz ederim” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1593 kez okundu.
Bölgesel - 09:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by