Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da Fuhuş Operasyonu

Çankırı İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, “01/09/2019 günü saat:01.00 sıralarında 155 polis imdat hattına gelen bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğümüz Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucu, Yeni Mahalle Papatya Sokak Koreli Apartmanı No:2/2 Merkez Çankırı sayılı ikamette şüpheliler N.A ve S.E isimli bayan şahısların ikameti günü birlik kiraladıkları ve bu ikamette fuhuş yaptıkları, […]
Çankırı Gündemi - 21 Eylül 2019 12:04 A A

Çankırı İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, “01/09/2019 günü saat:01.00 sıralarında 155 polis imdat hattına gelen bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğümüz Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucu, Yeni Mahalle Papatya Sokak Koreli Apartmanı No:2/2 Merkez Çankırı sayılı ikamette şüpheliler N.A ve S.E isimli bayan şahısların ikameti günü birlik kiraladıkları ve bu ikamette fuhuş yaptıkları, F.D. isimli erkek şahsın bayan şahıslara müşteri temin ettiği tespit edilmiş, ikameti kiralayan N.A. isimli şahsa ve müşteri temin ettiği tespit edilen F.D. isimli şahıslara “Fuhuşa Teşvik, Aracılık Veya Zorlama” suçlarından adli işlem yapılmış, ayrıca para karşılığı Fuhuş yaptığı tespit edilen F.Ç. Y.Ç. ve M.Ç. isimli şahıslar hakkında gerekli adli tahkikatlar yapılmıştır.
Asayişe müessir suçlar ile mücadelede en etkin yöntemin hiç şüphesiz vatandaşlarımız tarafından yapılan mücadele olduğunun bilinerek, Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın şüpheli gördükleri araç, şahıs ve konular hakkında bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz.
Unutmayalım ki ihbarlar başarımızı ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır. “denildi.

RESİM TEMSİLİDİR..

Bu haber 3000 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 12:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by