Sumitomo Rubber Ako
-1° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da koronavirüs denetimleri sürüyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Atatürk Bulvarı’nda koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirdi. Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, ilimizin en işlek bölgelerinden olan Atatürk Bulvarında Covid-19 denetimi gerçekleştirdi. Halk Sağlığı Müdürü Hasan Karayel ve diğer görevlilerle birlikte denetim yapan Valimiz Ayaz, bulvar üzerindeki esnafları tek tek ziyaret ederek, […]
Bölgesel - 20 Ocak 2021 09:47 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Atatürk Bulvarı’nda koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirdi.

Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, ilimizin en işlek bölgelerinden olan Atatürk Bulvarında Covid-19 denetimi gerçekleştirdi.

Halk Sağlığı Müdürü Hasan Karayel ve diğer görevlilerle birlikte denetim yapan Valimiz Ayaz, bulvar üzerindeki esnafları tek tek ziyaret ederek, tedbirler konusunda hatırlatmalarda bulundu. İlimizde azalan vaka sayılarının rehavete meydan vermemesi gerektiğinin altını çizen Valimiz Abdullah Ayaz, tedbirlere tam anlamıyla uyulması halinde koronavirüsü yenebileceklerini ifade etti.  Valimiz Ayaz tedbirlere uyan esnaflara da hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Aynı gün ilimiz genelinde 16 sağlık ve güvenlik ekibiyle birlikte, şehrin farklı bölgelerinde denetimler gerçekleştirilerek esnaf ve vatandaşlara tedbirler konusunda hatırlatmalarda bulunuldu” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1754 kez okundu.
Bölgesel - 09:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by