Sumitomo Rubber Ako
12° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da motosiklet denetimi

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerince dün Atatürk bulvarı üzerinde gerçekleşen uygulamada motosikletler sahipleri için denetim gerçekleşti. Emniyet ekiplerince yapılan açıklamada, “Ülkemizde motosiklet kullanımının yaygınlaşması tescilli motosiklet kullanımının artması ve çalınmasının kolay olması elektronik denetim sistemilerine yakalanmaması için plakanın doğru okunmasını engelleyecek şekilde, plakanın sökülerek veya katlanarak kullanılması bu tür araçların tespiti ve […]
Çankırı Gündemi - 14 Ağustos 2020 09:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerince dün Atatürk bulvarı üzerinde gerçekleşen uygulamada motosikletler sahipleri için denetim gerçekleşti.

Emniyet ekiplerince yapılan açıklamada, “Ülkemizde motosiklet kullanımının yaygınlaşması tescilli motosiklet kullanımının artması ve çalınmasının kolay olması elektronik denetim sistemilerine yakalanmaması için plakanın doğru okunmasını engelleyecek şekilde, plakanın sökülerek veya katlanarak kullanılması bu tür araçların tespiti ve yakalanmasına yönelik uygulama yapmaktayız. Vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için hizmet etmekteyiz’’ ifadeleri kullanıldı.

Bu haber 814 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by