Sumitomo Rubber Ako
17° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da ÖABT titizlikle yürütüldü

Çankırı’da Yeni Gün KPSS 2020 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT), Covid-19 pandemi süreci nedeniyle her yerde olduğu gibi Çankırı’da da titiz bir şekilde gerçekleştirildi. KPSS 2020 ÖABT’nin yürütücülüğünü Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) üstleniyor. ÇAKÜ tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Üniversitemiz bünyesinde bulunan tüm sınav merkezleri sınav öncesi ve sonrasında dezenfekte edilerek adaylar; hijyen, sosyal […]
Eğitim - 22 Eylül 2020 09:44 A A

Çankırı’da Yeni Gün

KPSS 2020 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT), Covid-19 pandemi süreci nedeniyle her yerde olduğu gibi Çankırı’da da titiz bir şekilde gerçekleştirildi.

KPSS 2020 ÖABT’nin yürütücülüğünü Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) üstleniyor.

ÇAKÜ tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Üniversitemiz bünyesinde bulunan tüm sınav merkezleri sınav öncesi ve sonrasında dezenfekte edilerek adaylar; hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarını uygun olarak binalara alındı.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (KPSS ÖABT) Covid-19 pandemisi nedeniyle her yerde olduğu gibi Çankırı’da da oldukça titiz bir şekilde yürütülmüştür.

Tüm sınav merkezleri sınav öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmiştir. Adaylar, hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarını uygun olarak binalara alınmıştır.

Çankırı Koordinatörlüğü olarak Devletimiz tüm kurumlarıyla yapılan hazırlıklarla, sınav süresince görev alan personel ile KPSS ÖABT başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

2020- KPSS Lisans ilk oturumu (KPSS ÖABT), 20 Eylül 2020 Pazar sabahı 5 merkezde, toplam 659 öğrencinin katılımı ile 142 görevli tarafından tamamlanmıştır.

20 Eylül 2020 Pazar öğleden sonra 2020-KPSS İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Alanı ikinci oturumu; 100 öğrencinin 2 merkezde katılımı ile 29 görevli tarafından yürütülerek,  2020 KPSS ÖABT sorunsuz bir şekilde güvenle tamamlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 702 kez okundu.
Eğitim - 09:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by