Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da taekwondo heyecanı yaşandı

30 Ağustos 2021 tarihinde “İstiklal Yolu” faaliyetleri kapsamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda Taekwondo Gençler Şampiyonası düzenlendi. Müsabakalara 10 İl’den yaklaşık olarak 120 sporcu, 20 antrenör ve 14 hakem katıldı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan organizasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklaşa olarak yaptılar. Sporcu, antrenör ve hakem heyetine Gençlik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 31 Ağustos 2021 18:08 A A

30 Ağustos 2021 tarihinde “İstiklal Yolu” faaliyetleri kapsamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda Taekwondo Gençler Şampiyonası düzenlendi.

Müsabakalara 10 İl’den yaklaşık olarak 120 sporcu, 20 antrenör ve 14 hakem katıldı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan organizasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklaşa olarak yaptılar.

Sporcu, antrenör ve hakem heyetine Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından öğle yemeği ikram edilirken, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de Çankırı’nın simgesi olan Tuz lambalarıyla müsabakalara katıla tüm haziruna çeşitli içecek ikramında bulundu.

Çok güzel bir dayanışma örneği sergileyen İl Müdürlükleri ile Çankırı Taekwondo camiası misafirlerden tam not aldı.

Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz müsabakalara katılarak, antrenör ve idarecilerle müsabaka toplantısı yaptı. Toplantıda, Çankırı’nın Taekwondo sporuna yaptığı katkılardan dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Çekişmeli geçen müsabakaların ardından madalya törenine geçildi. Madalyalar, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü ve aynı zamanda Taekwondo Federasyon Temsilcisi Muharrem Ovacıklı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetler Müdürü Ekrem Şahin, misafir illerin Federasyon Temsilcileri ve Milli Takım antrenörleri tarafından takdim edildi.

Bu haber 720 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by