Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da yol çalışmaları sürüyor

Çankırı’da Korgun- Kurşunlu yolunda bakım ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çankırı Korgun – Kurşunlu yolunda bayram öncesi çalışmalar sürüyor. Daha önce Kurşunlu Hoca Hasan Köyü’ne kadar olan konumda çalışmalar tamamlanarak kullanıma açıldığı belirtilmişti. Bu yolu kullanan vatandaşların memnuniyetini dile getirilmişti. Aradan geçen süre içerisinde Hoca Hasan Köyü’nden Korgun istikametine olan konumda bakım onarım […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 17 Mayıs 2021 14:50 A A

Çankırı’da Korgun- Kurşunlu yolunda bakım ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Çankırı Korgun – Kurşunlu yolunda bayram öncesi çalışmalar sürüyor. Daha önce Kurşunlu Hoca Hasan Köyü’ne kadar olan konumda çalışmalar tamamlanarak kullanıma açıldığı belirtilmişti. Bu yolu kullanan vatandaşların memnuniyetini dile getirilmişti. Aradan geçen süre içerisinde Hoca Hasan Köyü’nden Korgun istikametine olan konumda bakım onarım ve yol açma çalışmaları gerçekleştirildi.
Yol güvenliğini olumsuz etkileyecek keskin virajlarda onarım çalışmaları yapıldı. Bazı bölümlerde güzergah değişikliğine gidilerek islah edildi.

Çankırı Korgun – Kurşunlu yolu tamamlandığında Çankırı’nın en işlek yollarından birisi olacağı ön görülüyor. Öncelikle Kurşunlu, Atkaracalar, Çerkeş ve  Bayramören ilçeleri şehir merkezine daha kolay ulaşım sağlayacak. İl Merkezi ile olan iletişimin artacağı belirtildi. 
İstanbul olmak üzere Kuzey Batı konumunda bulunan komşu illere ulaşımın kolaylaşacağı ifade edildi.

Bu haber 926 kez okundu.
Bölgesel - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by